درباره ما

صفحه اصلیدرباره ما

حرکتی نو برای بهبود و ارتقاء وضعیت بازنشستگان

شرکت سروقامتان نواندیش فارس(سنافارس) در سال ۱۳۹۸ بصورت سهامی خاص به همت مدیران با‌سابقه و با‌تجربه که سال‌های متمادی برای اعتلای استان فارس و کشور تلاش کرده‌اند تاسیس گردید. اعضای هیئت‌مدیره و مدیران این شرکت، تجارب ارزنده خود را با اندیشه‌ای نو، به‌منظور ایفای نقشی فعال و پویا در خدمت‌رسانی به جامعه، به‌ویژه بازنشستگان نیروهای مسلح، این سروقامتان همیشه سربلند را به میدان آورده‌اند.

اهداف و تخصص سنافارس :

شرکت سنافارس در حوزه های مختلف صنعتی،عمرانی، بازرگانی، مدیریت پروژه و پیمان، مشاوره و … با تکیه بر کارکنانی کارآزموده و چیره‌دست و با بهره‌گيرى از دانش فنی روز و تجربه گرانبهای اندوخته‌شده در راستای توسعه کسب‌و‌کار و اشتغال، فعال بوده و می‌کوشد پروژه‌های خود را در بهترین زمان ممکن و با هزینه‌ای معقول و اقتصادی در سطح عالی استانداردها به اجرا بگذارد.

همچنین بهره‌گیری و بهره‌برداری از ظرفیت‌ها و قابلیت‌های موجود در نیروهای مسلح استان فارس در حوزه‌های مختلف و تلاش در جهت رفع مشکلات و چالش‌های مسکن شاغلین و بازنشستگان ن.م در تعامل با مدیران و مسئولین ارشد استانی و دستگاه‌های اجرایی از دیگر اهداف اصلی این شرکت می‌باشد.

سنا فارس اعتماد را سرمایه اصلی خود می‌داند و ضمن ارتقای ظرفیت و جلب رضایت ذی‌نفعان، قرار گرفتن در زمره برترین شرکت‌ها در سطح استانی و کشوری را در دستور کار خود دارد.

در همین راستا با معرفی نمایندگان و معتمدین فراماندهان ارشد ناجا، آجا، ودجا و سپاه، به‌عنوان اعضای هیئت مدیره شرکت سروقامتان نواندیش فارس(سنا فارس) تشکیل شده و پس از جلسات مختلف با مدیران استانی و حضور رؤسای کانون‌های بازنشستگان، اساسنامه شرکت در گستره‌ای از فعالیت‌های اجتماعی و اقتصادی، تدوین و در فروردین‌ماه ۹۸ به‌صورت رسمی، پس از سیر مراحل قانونی، به‌صورت سهامی خاص و مستقل در اداره ثبت شرکت‌ها ثبت گردیده است.

بنا بر نیت خیرخواهانه، رویکرد‌های حمایتی و مسئولیت‌های اجتماعی مؤسسین و مصوبات شرکت، قسمتی از منافع حاصله از برنامه‌ها و فعالیت‌های اقتصادی در جهت حمایت و تقویت بنیه‌ی مالی بازنشستگان معسر و بیماران صعب‌العلاج هزینه خواهد شد. در همین راستا، شرکت سنا فارس در دو سال گذشته، پروژه‌های خرد و کلانی را دنبال نموده و برابر مصوبات خود، توانسته‌است تاکنون مبلغ ۴۵۰ میلیون ریال را صرف بازنشستگان معسر نماید.

از جمله پروژ‌های کلانی و در دست اقدام این شرکت، مدیریت، طراحی و ساخت مجتمع مسکونی ۶۴۰ واحدی سروقامتان در شهر صدراست.این پروژه به‌صورت مشارکتی با شرکت عمران صدرا بوده که به‌دلیل حسن اعتماد مدیران و فرماندهان، مسئولیت و مدیریت پروژه به‌صورت کامل به شرکت سنا فارس واگذار گردیده و این شرکت در کوتاه‌ترین زمان ممکن اقدامات قابل توجهی را برای به‌ثمر نشستن این پروژه انجام داده است.

برگزاری جلسات متعدد با مسئولین، انعقاد قرارداد با شرکت عمران صدرا، تحویل زمین، انجام مطالعات خاک، ثبت نام متقاضیان، انجام فاز طراحی اولیه، چیدمان بلوک‌ها، پیگیری و کارشناسی شرایط پیمانکاران انتخاب پیمانکارمطمئن، از جمله اقدامات مهم پروژه در سال ۹۹ بوده است. همچنین، به‌منظور حفظ منافع اعضای پروژه و تعهد شرکت مبنی بر رعایت کمیت و کیفیت مطلوب در طراحی و ساخت واحد‌های مسکونی، حساسیت ویژه‌ای در انتخاب پیمانکار به‌خرج داده و با انعقاد قرارداد با شرکت‌های معتبر و مورد تأیید بنیاد تعاون وزارت دفاع (شرکت پارس گستر – رتبه یک) عملیات اجرایی را از اردیبهشت ۱۴۰۰ آغاز نموده است.

ضمن تشکر از اعتماد همه اعضای پروژه، شرکت سروقامتان نواندیش فارس افتخار دارد به‌عنوان حافظ منافع بازنشستگان، با عنایت به الطاف الهی و حمایت اعضای محترم در پرداخت به‌موقع اقساط، پروژه را درخور شأن بازنشستگان عزیز، با قیمتی اقتصادی و در حداقل زمان ممکن (برابر قرارداد سه ساله) به‌اتمام برساند.

شما بزرگواران می‌توانید گزارش ماهیانه پروژه را از طریق همین سایت و در قسمت پروژه‌ها دریافت نمایید.

سرو قامتان نواندیش فارس

دسته‌ها